HİSARCIKLOĞLU FEN VE ANADOLU LİSESİ

YIL ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI KAZANDIĞI ÜNİ. BÖLÜM
2016 EMİRE NUR SOLMAZ ABDULLAH GÜL ÜNİ. / Mimarlık (İngilizce)
2016 AYŞE BÜŞRA YILMAZ ERCİYES ÜNİ. / Beslenme ve Diyetetik
2016 SÜLEYMAN ENES ÖZKAN AFYON KOCATEPE ÜNİ.(AFYONKARAHİSAR) / Beslenme ve Diyetetik
2016 MUHAMMED EREN BAŞAYİĞİT ERCİYES ÜNİ. / Tıp Fakültesi
2016 FURKAN GÜRKAN ERCİYES ÜNİ. / Tıp Fakültesi
2016 AHMET MELİH ÇAVDAR ERCİYES ÜNİ. / Tıp Fakültesi
2016 ELİF YÜKSELEN BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİ.(İSTANBUL) / Diş Hekimliği Fakültesi (Tam Burslu)
2016 OSMAN KAVAFOĞLU İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİ./ Uluslararası Ticaret ve Finansman (Tam Burslu)
2016 MİNE AKYÜZ HACETTEPE ÜNİ.(ANKARA) / Hemşirelik
2016 FURKAN AKBUDAK İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİ./ Elektrik-Elektronik MÜH. (%50 Burslu)
2016 SÜMEYYE EMİNE KURTULAN SAKARYA ÜNİ./ Tıp Fakültesi
2016 ARZU KARAKAŞ KIRIKKALE ÜNİ./ Tıp Fakültesi
2016 MUSTAFA HALİS SELVİ ERCİYES ÜNİ. / İnşaat MÜH.
2016 KÜBRA MENŞUR KARAKUŞ ERCİYES ÜNİ. / Şehir ve Bölge Planlama
2016 ESRA ÇAMAĞAÇ BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİ.(İSTANBUL) / Eczacılık Fakültesi 
2016 İBRAHİM TAHA KURCA İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİ.(ANKARA)   / İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
2016 ZEYNEP ÖZDAMARLAR ERCİYES ÜNİ. / İlahiyat
2016 GAMZE TOK ERCİYES ÜNİ. / Veteriner Fakültesi
2016 MELİKE BAŞAR ERCİYES ÜNİ. / Veteriner Fakültesi
2016 AHMET AVCI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ.(BOLU) / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
2016 BÜŞRA TURAN ERCİYES ÜNİ. / Tıp Fakültesi
2016 FATİH ŞENEL ERCİYES ÜNİ. / Tıp Fakültesi
2016 SERPİL KÖKSOY ERCİYES ÜNİ. / Diş Hekimliği Fakültesi
2016 ABDULLAH HARUN YETİŞİR HACETTEPE ÜNİ.(ANKARA) / Tıp
2016 KAMİL ENES ÖZCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİ./ İnşaat MÜH.
2016 FATİH ÖZÜDOK İSTANBUL ŞEHİR ÜNİ./ Endüstri MÜH. (İngilizce) (Tam Burslu)
2016 OSMAN TALHA VURGUN İSTANBUL TEKNİK ÜNİ./ İnşaat MÜH.
2016 ŞEYMA NUR ASLAN MARMARA ÜNİ.(İSTANBUL) / Sağlık Yönetimi
2016 MUSTAFA YILMAZ BESCELİ NUH NACİ YAZGAN ÜNİ. / İnşaat MÜH. (%50 Burslu)
2016 ÖMER FARUK ONARAN GAZİ ÜNİ.(ANKARA) / Endüstri MÜH. (İngilizce)
2016 BERAT NİHAT TİRYAKİOĞLU KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU (NEVŞEHİR) / Adalet (%50 Burslu)
2016 ALİ KAAN İŞLER NUH NACİ YAZGAN ÜNİ.  / Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu)
2016 HACER DUR ERCİYES ÜNİ.  / İlahiyat (İÖ)
2016 ABDULLAH TEKÇE NUH NACİ YAZGAN ÜNİ.  / Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu)
2016 FATİH AĞINGİL ERCİYES ÜNİ.  / İşletme (İÖ)
2016 ŞEYDA COŞKUN ERCİYES ÜNİ.  / Sosyoloji
2016 KÜRŞAT MERCAN NUH NACİ YAZGAN ÜNİ.  / Endüstri Mühendisliği (%50 Burslu)
2016 BURAK AKSEBZECİ İSTANBUL ÜNİ. / İşletme (İngilizce)
2016 MEHMET KALALI ERCİYES ÜNİ.  / Uluslararası Ticaret ve Lojistik (İÖ)
2016 MEHMET ESAT TOPLU NUH NACİ YAZGAN ÜNİ.  / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 Burslu)
2016 BURAK UĞURLU ERCİYES ÜNİ.  / İktisat (İÖ)
2016 AYŞE HAMURCU ERCİYES ÜNİ.  / İşletme
2016 İMDAT ÖZDİN NUH NACİ YAZGAN ÜNİ.  / İnşaat Mühendisliği (%50 Burslu)
2016 AHMET DİYARİBEKİRLİO NUH NACİ YAZGAN ÜNİ.  / İşletme (%75 Burslu)
2016 MERVE KEFİNSİZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİ. (TRABZON) / İlahiyat Fakültesi
2016 OĞUZHAN FİDAN İSTANBUL MEDİPOL ÜNİ. / Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (%50 Burslu)
2016 ZEKİYE EMEK NUH NACİ YAZGAN ÜNİ. / İktisat (%75 Burslu)
2016 SELMAN BÜYÜKBAKIRCI NUH NACİ YAZGAN ÜNİ.  / İktisat (%75 Burslu)
2016 ÖMER FARUK ZENĞER İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİ. / Uluslararası Ticaret ve Finansman (%75 Burslu)
2016 HİKMET YOZGATLIGİL İSTANBUL ÜNİ. / Arap Dili ve Edebiyatı
2016 HALİL SAĞLAM ERCİYES ÜNİ.  / Uluslararası Ticaret ve Lojistik (İÖ)
2016 ESRA AFYON İSTANBUL AYDIN ÜNİ. / Sınıf Öğretmenliği (Ücretli)
2016 ASLI KARAKOÇ NUH NACİ YAZGAN ÜNİ.  / İktisat (%75 Burslu)
2016 AHMET ARİF BAŞARSLAN KADİR HAS ÜNİ. (İSTANBUL) / Uluslararası Ticaret ve Lojistik (%50 Burslu)
2016 HALİL İBRAHİM İSLAM ERCİYES ÜNİ.  / Veteriner Fakültesi
2016 ÖMER YELKANAT İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİ. / İslam Ekonomisi ve Finans (%75 Burslu)
2016 MEHMET SAMED RANA BAKÜ DEVLET ÜNİ. (BAKÜ-AZERBAYCAN) / Psikoloji (Ücretli)
2016 FATIMA SÜHEYLA EKİCİ ERCİYES ÜNİ.  / Sosyoloji (İÖ)
2015 MUHAMMED ALİ AYDOĞAN CUMHURİYET ÜNİ.(SİVAS)/Teknoloji Fakültesi/Mekatronik MÜH. (İÖ)
2015 OSMAN TALASLIOĞLU ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
2015 CELALETTİN DOĞAN CELÂL BAYAR ÜNİ.(MANİSA)/İİBF/Kamu Yönetimi (Uzaktan Öğretim)
2015 ŞEYDA ÖZTUNA ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sağlık Yönetimi (Açıköğretim)
2015 MUSTAFA ATAÇ ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Endüstriyel Tasarım MÜH. (İÖ)
2015 HASAN BAHADIR BAYAZIT HACETTEPE ÜNİ.(ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji
2015 MUSTAFA ÇOLAKBAYRAKDAR ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim)
2015 ALİ BİNBOĞA ERCİYES ÜNİ./Kayseri MYO/İnşaat Teknolojisi (İÖ)
2015 MAHMUT ERDEM ÖZGEN BAHÇEŞEHİR ÜNİ.(İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Bilgisayar MÜH. (İngilizce) 
2015 AHMET HALİT TEKİN ERCİYES ÜNİ./Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri MYO/Elektronörofizyoloji
2015 AHMET BARIŞ DAĞISTANLI MARMARA ÜNİ.(İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Makine MÜH. (İngilizce)
2015 YUNUS EMRE KİBRİT İSTANBUL AYDIN ÜNİ./Diş Hekimliği Fakültesi 
2015 TUBA GÜRTEN ERCİYES ÜNİ./Seyrani Ziraat Fakültesi/Bitki Koruma
2015 SELCAN ÖRDEK ERCİYES ÜNİ./Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri MYO/Anestezi  
2015 MERYEM AKYÜREK ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Fen Fakültesi/Biyoloji
2015 ESRA KÜÇÜKTAŞ CUMHURİYET ÜNİ.(SİVAS)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği
2015 İSMAİL CAHİT MEZGİTLİ ERCİYES ÜNİ./Edebiyat Fakültesi/Sanat Tarihi
2015 ÖZLEM KILIÇ İSTANBUL AYDIN ÜNİ./Eğitim Fakültesi/Türkçe Öğretmenliği 
2015 MELİHA DİLAN TOPEL ATATÜRK ÜNİ.(ERZURUM)/Açıköğretim Fakültesi/Çocuk Gelişimi (Açıköğretim)
2015 MURAT ARSLAN KAPADOKYA MYO (NEVŞEHİR)/Kapadokya MYO/Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği 
2015 SEMA GÜL YILMAZ MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/İşletme (%50 Burslu)
2015 MEHMET FATİH KAVAFOĞLU İSTANBUL ŞEHİR ÜNİ./Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Endüstri MÜH. (İngilizce) (%25 Burslu)
2015 ELİF ÇELEBİ ERCİYES ÜNİ./Eczacılık Fakültesi
2015 HATİCE VERA ŞAHİN KARABÜK ÜNİ./Tıp Fakültesi
2015 ŞULE BALLI ERCİYES ÜNİ./Tıp Fakültesi
2015 AYCEREN ESEN ÜSKÜDAR ÜNİ.(İSTANBUL)/İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu)
2015 MUHAMMED FATİH BİRSENGÖVEN ERCİYES ÜNİ./Veteriner Fakültesi
2015 ZEYNEP YAHYALI ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar MÜH.
2015 FATMA KÖKSOY ERCİYES ÜNİ./Diş Hekimliği Fakültesi
2015 ZEYNEP NUR ALAN ERCİYES ÜNİ./Tıp Fakültesi
2015 AYŞENUR ÖZBEK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ.(BOLU)/Tıp Fakültesi
2015 FATIMANUR ERDOĞAN ERCİYES ÜNİ./Eczacılık Fakültesi
2015 ESRA AKPINAR ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Çevre MÜH.
2015 ŞEYMA SELVİ NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik 
2015 KÜBRA TEKİN MELİKŞAH ÜNİ./Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik (%25 Burslu)
2015 MERVE TARLA ERCİYES ÜNİ./Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Uluslararası Ticaret ve Lojistik
2015 RAMAZAN ÖZDEMİR ABDULLAH GÜL ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/İnşaat MÜH. (İngilizce)
2015 MERT ATABEY DİNÇER SABANCI ÜNİ.(İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce) 
2015 BURAK SELVİ MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İnşaat MÜH. (İngilizce) (%50 Burslu)
2015 BEKİR SELVİ MELİKŞAH ÜNİ./Fen-Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (%50 Burslu)
2015 YUSUF MERT ŞENUSTA MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İnşaat MÜH. (İngilizce) (%25 Burslu)
2015 FATMA NUR YERLİOĞLU CUMHURİYET ÜNİ.(SİVAS)/Eğitim Fakültesi/İlköğretim Matematik Öğretmenliği
2015 MEHMET SUBAŞI ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim)
2015 MUHAMMED SAFA KİRAZ GAZİ ÜNİ.(ANKARA)/Teknoloji Fakültesi/İnşaat MÜH.
2015 SABRİ BARUT İSTANBUL AYDIN ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/İnşaat MÜH. 
2015 MANSUR MUAZ EKİCİ ABDULLAH GÜL ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar MÜH. (İngilizce)
2015 NUREFŞAN TEMİZER MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık 
2015 MERVE ÖZTÜRK ERCİYES ÜNİ./İlahiyat Fakültesi/İlahiyat (İÖ)
2015 BATUHAN İNCEGÖN ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Makine MÜH.
2015 SENA ÜNAL ERCİYES ÜNİ./Eczacılık Fakültesi
2015 HÜSEYİN YİĞİTARSLAN İSTANBUL MEDİPOL ÜNİ./Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Endüstri MÜH. (İngilizce) (%50 Burslu)
2015 İZZET GÜLBİZ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ.(BOLU)/Diş Hekimliği Fakültesi
2015 BERAT GÖKTUĞ YILMAZ NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./İİBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 Burslu)
2015 HASAN MUHSİN KILIÇ ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Adalet (Açıköğretim)
2015 HALİL KAYA ÇUKUROVA ÜNİ.(ADANA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar MÜH. (İngilizce) (İÖ)
2015 ALİ RIZA KILIÇ MEVLANA ÜNİ.(KONYA)/MYO/İş Sağlığı ve Güvenliği (Uzaktan Öğretim) 
2015 ALAEDDİN TÜRKMEN ERCİYES ÜNİ./Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri MYO/Anestezi  
2015 HARUN TOKLUMAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
2015 YUNUS EMRE YILDIRIM MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (Ücretli)
2015 MUHAMMED ÖZDEMİR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
2015 BEKİR TOLUNAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
2015 ZEYNEP MERMER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
2015 İLHAMİ YÜCEL ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ/Sivil Havacılık Yüksekokulu/Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
2015 ALİ BÜYÜKÇELİK ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ/Kemaliye Hacı Ali Akın Meslek Yüksekokulu/Laborant ve Veteriner Sağlık (İÖ)
2015 YASİN İMDAT MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
2015 FERİDE PINAR ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
2015 KÜBRA GÖKTEPE NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (%75 Burslu)
2015 OSMAN TİRYAKİOĞLU MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
2015 ERTUĞRUL GAZİ KEFİNSİZ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler
2015 EMRE TAŞ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Meslek Yüksekokulu/İnşaat Teknolojisi (%75 Burslu)
2015 AHMET OĞUZ ÜLGER KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS)/Veteriner Fakültesi
2015 AHMET GÜVEN TOROS ÜNİVERSİTESİ (MERSİN)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu) 
2015 FETHULLAH CEHAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
2015 ZİYA UFAK AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR)/Mucur Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)
2015 MAHİR AKARSU SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İÖ)
2015 ÖZGE YILDIZ KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi
2015 MERT İNCETÜRKMEN MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
2015 TUĞBA ALTINTAŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İlahiyat Fakültesi/İlahiyat
2015 MERVE DİNÇER NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%75 Burslu)
2015 AHMET ALP ARSLAN TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu/Diş Protez Teknolojisi (Ücretli)
2015 ÖMER FARUK ELBİZ NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (%75 Burslu)
2015 ZEYNEP FERAH NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (%25 Burslu)
2015 BÜŞRA YÜCEL ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
2015 FATMA İREM AYDOĞAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı
2015 BÜŞRA NUR GÜCER ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji
2015 ŞEYMA YAREN ELMACIOĞLU MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Fen-Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (%50 Burslu)
2015 ŞEYDA ELMACIOĞLU MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Fen-Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (Tam Burslu)
2015 VİLDAN NUR ŞİMŞEK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi
2015 BEYZA KİBRİT ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
2015 SEDA ERGÖZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (İÖ)
2015 REŞİT AKAR ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA)/Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O./Fizyoterapi
2015 AHMET AKIN KAHRAMAN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
2015 İBRAHİM CAN SİNİM ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Kayseri Meslek Yüksekokulu/Makine (İÖ)
2015 KAMURAN SEMİH BALAN DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
2015 RIFAT YILDIZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu/İş Sağlığı ve Güvenliği (İÖ)
2015 ÖMER FARUK ÖZ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi /Endüstri Ürünleri Tasarımı
2015 MUHAMMED DURU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Kayseri Meslek Yüksekokulu/İnşaat Teknolojisi (İÖ)
2015 HUDHAN ORUN NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
2014 SERPİL KARAYEL ERCİYES ÜNİ./Kayseri MYO/Dış Ticaret
2014 EMİRHAN SELÇUK ERCİYES ÜNİ./Kayseri MYO/Dış Ticaret
2014 EMRE ADAHAN ERCİYES ÜNİ./Develi Hüseyin Şahin MYO/Lojistik
2014 AHMET BURAK YILMAZ NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ./MYO/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)
2014 EDANUR AYDIN NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik (%50 Burslu)
2014 ABİT ERVAN ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Gıda MÜH. (İÖ)
2014 İBRAHİM ÇAĞRI MERT YILDIZ TEKNİK ÜNİ.(İSTANBUL)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
2014 UFUK CAN ALLI BİTLİS EREN ÜNİ./Tatvan MYO/Bilgisayar Programcılığı (İÖ)
2014 MEHMET AĞCA ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Harita MÜH. (İÖ)
2014 ABDULLAH HARUN ALDEMİR İNÖNÜ ÜNİ.(MALATYA)/Tıp Fakültesi
2014 FATMA ÇİFCİ İSTANBUL ÜNİ./Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi/Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Açıköğretim)
2014 OSMAN ZAFER ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sosyal Hizmetler (Açıköğretim)
2014 İBRAHİM CAN ÖZKAN ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
2014 HARUN ÇİFT ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/İlahiyat (Önlisans) (Açıköğretim)
2014 TARIK SELMAN BAL İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİ./İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi/İktisat (İngilizce) (Tam Burslu)
2014 ASLIHAN GÖKALP ERCİYES ÜNİ./Tıp Fakültesi
2014 MUHLİS MERMER İSTANBUL BİLİM ÜNİ./Sağlık Yüksekokulu/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Tam Burslu)
2014 DURAN FURKAN İLHAN MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İnşaat MÜH. (İngilizce) (%25 Burslu)
2014 MERVE ÇEVİK İSTANBUL AREL ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık 
2014 BERAT EFTAL MAZICIOĞLU ERCİYES ÜNİ./İİBF/İşletme
2014 ŞEMSETTİN GENÇAY NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik MÜH. (%50 Burslu)
2014 EDA PEDİK NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık 
2014 SÜMEYYE SALUR ERCİYES ÜNİ./Diş Hekimliği Fakültesi
2014 ABDULBAKİ BAYRAKDAR İSTANBUL AYDIN ÜNİ./Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık 
2014 MERVE ŞİMŞEK ERCİYES ÜNİ./Diş Hekimliği Fakültesi
2014 ARDA PATAT MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İnşaat MÜH. (İngilizce) (%25 Burslu)
2014 NİYAZİ YAŞAR BÜYÜKBERBER NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık 
2014 MUSTAFA FURKAN ÖZKAN İSTANBUL MEDİPOL ÜNİ./Hukuk Fakültesi (%25 Burslu)
2014 MUHAMMED MEHMET KAHYA NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/İnşaat MÜH. (%50 Burslu)
2014 ÖZÜNAY GÜVEN ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Çevre MÜH.
2014 RABİA AĞCA ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Endüstriyel Tasarım MÜH. (İÖ)
2014 ENES FATİH ÇELİK ERCİYES ÜNİ./Tıp Fakültesi
2014 HANİFE ÖZCAN ERCİYES ÜNİ./Tıp Fakültesi
2014 BÜŞRA SULTAN GENÇ KIRIKKALE ÜNİ./Hukuk Fakültesi
2014 SONGÜL ERKUL MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İnşaat MÜH. (İngilizce) (%50 Burslu)
2014 BETÜL ÖZDEMİR ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Endüstriyel Tasarım MÜH. (İÖ)
2014 NİDA BİLGİN MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik MÜH. (%50 Burslu)
2014 LATİFE BERK MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık 
2014 AYŞEGÜL BALLI ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Endüstriyel Tasarım MÜH.
2014 AHMET HAKAN EJDER MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık 
2014 HAYRİYE GÜLDÜOĞLU ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Gıda MÜH.
2014 ABDURRAHMAN SOYAL ERCİYES ÜNİ./Tıp Fakültesi
2014 MUHAMMED BEKLİ MARMARA ÜNİ.(İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
2014 BERAT GÜRBÜZ HACETTEPE ÜNİ.(ANKARA)/Tıp Fakültesi/Tıp (İngilizce)
2014 ASLI YERLİKAYA ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/İlahiyat (Önlisans) (Açıköğretim)
2014 İHSAN SARIKAYA NİĞDE ÜNİ./Niğde Sosyal Bilimler MYO/Turizm ve Otel İşletmeciliği
2014 YAŞAR CAN YILMAZ NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/İnşaat MÜH. (%50 Burslu)
2014 MAHMUT ERDEM ÖZGEN GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
2014 AHMET HALİT TEKİN KAPADOKYA MYO (NEVŞEHİR)/Kapadokya MYO/Optisyenlik (Tam Burslu)
2014 ERDEM GÖKDUMAN DOKUZ EYLÜL ÜNİ.(İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat MÜH. (İÖ)
2014 MURAT ARSLAN YAKIN DOĞU ÜNİ.(KKTC-LEFKOŞA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (%75 Burslu)
2014 MUHAMMET MUSTAFA EKİCİ YENİ YÜZYIL ÜNİ.(İSTANBUL)/Tıp Fakültesi 
2014 BÜŞRA BALIKÇI ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Gıda MÜH. (İÖ)
2014 HÜSEYİN HAKKOMAZ MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik MÜH. (İngilizce) (%50 Burslu)
2014 SÜREYYA KÜBRA DUMANLI YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.(ANKARA)/İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Sosyoloji
2014 OĞUZHAN ŞAHİN İNÖNÜ ÜNİ.(MALATYA)/Tıp Fakültesi
2014 RIZA KUBİLAY EŞKARA CUMHURİYET ÜNİ.(SİVAS)/Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O./Optisyenlik (İÖ)
2014 ABDULLAH TUZCUOĞLU ERCİYES ÜNİ./İİBF/İşletme (İÖ)
2014 FEYZANUR KILINÇ ERCİYES ÜNİ./Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik
2014 İBRAHİM ALPER ÇEVİK NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/İnşaat MÜH. 
2014 BERAT GÖKTUĞ YILMAZ ATATÜRK ÜNİ.(ERZURUM)/Açıköğretim Fakültesi/Sosyoloji (Açıköğretim)
2014 ALİ RIZA KILIÇ MEVLANA ÜNİ.(KONYA)/MYO/İş Sağlığı ve Güvenliği (Uzaktan Öğretim) 
2014 ELİF RUHLUKÜRKÇÜ MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık 
2014 MURAT SALİH AYVAZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim)
2014 SÜLEYMAN MUSLUK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu/Pazarlama (İÖ)
2014 AKIN AKKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)
2014 SAMET ARSLAN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İÖ)
2014 FURKAN BORAZAN NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (%50 Burslu)
2014 ADEM ÇİL HARRAN ÜNİVERSİTESİ (ŞANLIURFA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
2014 ABDÜSSAMED ÇAKMAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
2014 BEKİR TOLUNAY ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Kayseri Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret (İÖ)
2014 HAMDİ MUĞALOĞLU NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%75 Burslu)
2014 BÜŞRA KARAKUŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu/Tekstil Teknolojisi
2014 AHMET AKTAŞ NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 Burslu)
2014 MUSTAFA BAŞ NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
2014 İLHAMİ YÜCEL MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (%25 Burslu)
2014 MEHMET ÖZDEN KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU (NEVŞEHİR)/Kapadokya Meslek Yüksekokulu/Optisyenlik (Ücretli)
2014 ENES ÖCAL NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
2014 İBRAHİM BURAK ERDEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İktisat Fakültesi/İşletme
2014 MEHMET NARİN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ/Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ)
2014 KORAY ŞAHİN NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
2014 HÜSEYİN UYAN TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Ücretli)
2014 KÜBRA FİLİK MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
2014 İBRAHİM ÖZASLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
2014 BÜŞRA ÖZÜDOK ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
2014 FATMA BİRSENGÖVEN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji
2014 AYŞE GÜL ÖZBEK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/İlahiyat Fakültesi/İlahiyat (İÖ)
2014 BURHAN ÖZÜDOK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler
2014 FATIMA KÜBRA NACAK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji (İÖ)
2014 HURİYE ELMAS İNAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim)
2014 EMRE TAŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu/Optisyenlik (%50 Burslu)
2014 CİHAT BURAK ÇİFTÇİ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Uluslararası Ticaret (%50 Burslu)
2014 MEHMET MACİT MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
2014 AHMET SÖNMEZ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret (%50 Burslu)
2014 FETHULLAH CEHAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Uluslararası Ticaret ve Lojistik
2014 VEYSEL ÖZBEK MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
2014 SEMA HÖKELEK NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
2014 MEHMET ALTUNTAŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (İÖ)
2014 MUSTAFA FADLULLAH ÇEVİKEL MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
2014 HATİCE ÇETİN KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ/İlahiyat Fakültesi/İlahiyat (İÖ)
2014 SÜMEYYE OLGUNHARPUTLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Edebiyat Fakültesi/Tarih
2014 FURKAN KARABACAK MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Tam Burslu)
2014 EROL KEKLİK KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Adalet Meslek Yüksekokulu (Ücretli)
2013 CELALETTİN DOĞAN ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)
2013 TUĞÇE KÜBRA BERK MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar MÜH. (%50 Burslu)
2013 MİTHAT SEYFİ CUMHURİYET ÜNİ.(SİVAS)/Gemerek MYO/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
2013 SEHER YİĞİT İSTANBUL AREL ÜNİ./MYO/İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği (%50 Burslu)
2013 YASİN AKBULUT ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)
2013 AYDIN GEDİK ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (Açıköğretim)
2013 YUSUF ÖZTÜRK ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Çevre MÜH.
2013 FURKAN ÇIKLAÇİFCİ MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 
2013 MUHAMMET ÇELİK ERCİYES ÜNİ./Kayseri MYO/İnşaat Teknolojisi
2013 EDANUR AYDIN MEVLANA ÜNİ.(KONYA)/İşletme Fakültesi/İşletme (Tam Burslu)
2013 EYÜP İLYAS SİLAY ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
2013 FİRDEVS ARDIÇ ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Endüstriyel Tasarım MÜH.
2013 ÖZGE TUĞ TURGUT ÖZAL ÜNİ.(ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik MÜH. (Tam Burslu)
2013 MURAT TÜRKOĞLU İSTANBUL AREL ÜNİ./Sağlık Bilimleri Yüksekokulu/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon 
2013 BERNA ALVER CANİK BAŞARI ÜNİ.(SAMSUN)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (Tam Burslu)
2013 CANBERK ŞAHİN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİ./Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik MÜH. (İngilizce)
2013 SÜLEYMAN POLAT İSTANBUL ÜNİ./İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
2013 YASİN BOLAT ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Makine MÜH.
2013 AYKUT ÖZLALE HALİÇ ÜNİ.(İSTANBUL) /Fen-Edebiyat Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik (%50 Burslu)
2013 HASAN BAHADIR BAYAZIT HACETTEPE ÜNİ.(ANKARA)/İİBF/Aile ve Tüketici Bilimleri
2013 ÖMERFARUK EĞRİKILIÇ ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Bankacılık ve Sigortacılık (Açıköğretim)
2013 ÖMER FARUK ARSLAN İSTANBUL ÜNİ./Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi/Hemşirelik
2013 MERVE GÜRBÜZ ERCİYES ÜNİ./Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik
2013 MUZAFFER ATMACA NİĞDE ÜNİ./Bor MYO/Harita ve Kadastro (İÖ)
2013 OSMAN ZAFER ERCİYES ÜNİ./İİBF/İşletme (İÖ)
2013 SEZER KARACABEY NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./İİBF/İktisat (%50 Burslu)
2013 AHMET ÇAĞATAY YAVAŞ HOCA AHMET YESEVİ ULUSLARARASI TÜRK-KAZAK ÜNİ.İİBF/Uluslararası İlişkiler  
2013 KAAN TEKİN İSTANBUL BİLGİ ÜNİ./MYO/Dış Ticaret (İngilizce) (%50 Burslu)
2013 AHMET KUTLU KAAN ÖZDENİZ SELÇUK ÜNİ.(KONYA)/Hukuk Fakültesi
2013 HANDE ÖZSOBACI FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİ.(İSTANBUL)/Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (%50 Burslu)
2013 RABİA PINAR AKBULUT MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ./Milas Sıtkı Koçman MYO/Mimari Restorasyon (İÖ)
2013 AHMET AKHAN NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./İİBF/İşletme (%50 Burslu)
2013 ENES BÜYÜKBAKIRCI KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİ./İİBF/İktisat (İÖ)
2013 CELAL AKBUDAK ERCİYES ÜNİ./İİBF/İktisat
2013 İLHAN ERTEN ERCİYES ÜNİ./Kayseri MYO/Radyo ve Televizyon Teknolojisi (İÖ)
2013 MİHRİBAN DOĞAN ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/İlahiyat (Önlisans) (Açıköğretim)
2013 MEHMET BUĞRAHAN TİRİT AKSARAY ÜNİ./İİBF/İşletme (İÖ)
2013 EMRE ASLAN NİĞDE ÜNİ./İİBF/İktisat (İÖ)
2013 ALİ ÖZUSTAOĞLU ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Endüstriyel Tasarım MÜH. (İÖ)
2013 FURKAN LEBLEBİCİ NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/İnşaat MÜH. (%50 Burslu)
2013 SELAHATTİN OKUR MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
2013 MAHMUT SAMİ ÖCAL İSTANBUL ŞEHİR ÜNİ./Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Endüstri MÜH. (İngilizce) (%50 Burslu)
2013 ELİF FIRAT NİŞANTAŞI ÜNİ.(İSTANBUL)/İİBF/Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (%50 Burslu)
2013 NUR BETÜL BAYRAKDAR ERCİYES ÜNİ./Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
2013 YUSUF MUSA SARIKAYA NİĞDE ÜNİ./Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
2013 HARUN TOPBAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİ./Elektrik-Elektronik Fakültesi/Kontrol MÜH.
2013 ŞEFİKA GÖZDE KARABEYOĞLU YAKIN DOĞU ÜNİ.(KKTC-LEFKOŞA)/Eczacılık Fakültesi (İngilizce) 
2013 BÜŞRA BİÇER IŞIK ÜNİ.(İSTANBUL)/Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/İç Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu)
2013 AYŞE NURSENA TURHAL ERCİYES ÜNİ./Tıp Fakültesi
2013 MELTEM AĞCA ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Makine MÜH.
2013 HATİCE MÜBERRA KAYA CUMHURİYET ÜNİ.(SİVAS)/Tıp Fakültesi
2013 MEHMET FATİH ÖDEV İSTANBUL ÜNİ./Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
2013 AHMET EMRE YILMAZ ERCİYES ÜNİ./Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
2013 BAHADDİN ZAHİD SAZOĞLU CUMHURİYET ÜNİ.(SİVAS)/Fen Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik
2013 AYŞENUR ÇARBOĞA MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
2013 MERT KOZACIOĞLU MERSİN ÜNİ./Turizm Fakültesi/Turizm İşletmeciliği
2013 BÜŞRA KÜÇÜKTALASLIO MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/İnşaat MÜH. (İngilizce) (%25 Burslu)
2013 HAYRULLAH RAGIP OKYAY MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/İşletme (%50 Burslu)
2013 ELİF BALIKÇI ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Endüstriyel Tasarım MÜH. (İÖ)
2013 EDİZ KAAN DOĞAN BEYKENT ÜNİ.(İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık 
2013 MERVE ÖZDEMİR CUMHURİYET ÜNİ.(SİVAS)/Tıp Fakültesi
2013 MUSA BİLAL SOYAL KARABÜK ÜNİ./Safranbolu MYO/Mimari Restorasyon (İÖ)
2013 TURGUT SERKAN HAKKURAN ÇAĞ ÜNİ.(MERSİN)/İİBF/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
2013 ABDULLAH TUZCUOĞLU ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sosyal Hizmetler (Açıköğretim)
2013 ANIL FİLİK GEDİZ ÜNİ.(İZMİR)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik (%25 Burslu)
2013 MEHMET BÜYÜKKATIRCI FIRAT ÜNİ.(ELAZIĞ)/Teknoloji Fakültesi/Mekatronik MÜH.
2013 İBRAHİM ÖZBEKAR MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik 
2013 AHMET BOYRAZ ERCİYES ÜNİ./Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
2013 MERVE NUR SULTAN YILDIRIM NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik 
2013 TUĞÇE SOLMAZ ERCİYES ÜNİ./Mühendislik Fakültesi/Çevre MÜH. (İÖ)
2013 MERVE MEVLEVİOĞLU ERCİYES ÜNİ./Sosyal Bilimler MYO/Pazarlama (İÖ)
2013 HASAN MUHSİN KILIÇ ERCİYES ÜNİ./Sivil Havacılık Yüksekokulu/Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği
2013 ALİ RIZA KILIÇ ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Laborant ve Veteriner Sağlık (Açıköğretim)
2013 AYŞE BERNA İŞEL TURGUT ÖZAL ÜNİ.(ANKARA)/Tıp Fakültesi 
2013 ŞEYMA KAYA MELİKŞAH ÜNİ./Hukuk Fakültesi 
2013 MÜGE KARACA MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik MÜH. (İngilizce) (%50 Burslu)
2013 ELİF BAĞKALE MELİKŞAH ÜNİ./Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık 
2013 ADEVİYE MERVE İSTANBULLUOĞLU MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik (%50 Burslu)
2013 MURAT EMRE VURUCU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)/Eğitim Fakültesi/Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
2013 MERT KAAN SAYDAM MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
2013 KORAY ŞAHİN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu/Tekstil Teknolojisi
2013 MURAT SALİH AYVAZ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)/Adalet Meslek Yüksekokulu/Adalet (%50 Burslu)
2013 YUSUF BURAK EREL ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
2013 HANDE NUR ÖZDEMİR MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
2013 SERKAN HÜSREVOĞLU NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (%50 Burslu)
2013 HALE KEŞOĞLU NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
2013 VEYSEL CEHAN AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ (KIRŞEHİR)/Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi
2013 FATMA ONAY MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (Ücretli)
2013 ENES ÜÇÖZDEN MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
2013 AKİF HACILAR OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
2013 MEHMET ALİ EFE ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Edebiyat Fakültesi/Tarih (İÖ)
2013 HASAN KILIÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi
2013 HALİT HÜSEYİN AYDIN MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
2013 İLHAMİ YÜCEL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sosyal Hizmetler (Açıköğretim)
2013 MUSTAFA KEÇECİ MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Endüstri Ürünleri Tasarımı (%50 Burslu)
2013 AYŞE NUR YAYLA ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
2013 YASİN İMDAT ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği (İÖ)
2013 KAANCAN ÖZKAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Turizm Fakültesi/Turizm İşletmeciliği
2013 MEHMET BARIŞ ACER ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (İÖ)
2013 TUĞBA YILMAZ MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
2013 BETÜL BEKLİ MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (%50 Burslu)
2013 MEHMET ALTINDİŞ MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)
2013 ENES ELBİZ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/Enerji Sistemleri Mühendisliği (İÖ)
2013 FURKAN ÇELİK İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ/İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%25 Burslu)
2013 BEKİR ÇAVUŞ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
2013 EMRE ÇITAK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%50 Burslu)
2012 HİKMET ZEYNEP TEKELLİ MELİKŞAH ÜNİ./MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ/ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (%50 BURSLU)
2012 İSMAİL CAHİT MEZGİTLİ HİTİT ÜNİ.(ÇORUM)/FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/ARKEOLOJİ
2012 EMRE ASLAN NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./İİBF/İŞLETME (%25 BURSLU)
2012 FERHAT KAAN AKMERMER ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/BANKACILIK VE SİGORTACILIK (AÇIKÖĞRETİM)
2012 AHMET ÖZTÜRK MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
2012 MUSTAFA SERKAN GÜÇLÜ ERCİYES ÜNİ.//TEKSTİL TEKNOLOJİSİ
2012 EYÜP İLYAS SİLAY NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (%25 BURSLU)
2012 CELALETTİN DOĞAN ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İKTİSAT FAKÜLTESİ/ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
2012 SEDA GÜLİN KARA ERCİYES ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/MALZEME BİLİMİ VE MÜH.
2012 GAMZE YILMAZ NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/İNŞAAT MÜH.
2012 BAHADIR YÜCER HARRAN ÜNİ.(ŞANLIURFA)/MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/MAKİNE MÜH.
2012 YUSUF ÖZTÜRK ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ (AÇIKÖĞRETİM)
2012 MUSTAFA SARIDEMİR ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İKTİSAT FAKÜLTESİ/MALİYE (AÇIKÖĞRETİM)
2012 TURANALP ERKILIÇ KAPADOKYA MYO (NEVŞEHİR)//BANKACILIK VE SİGORTACILIK (%50 BURSLU)
2012 SEMİHA BÜŞRA DUMANLI YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.(ANKARA)/TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)/TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
2012 KÜBRA KIRACI NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./İİBF/İKTİSAT (TAM BURSLU)
2012 ILGIM İÇER ERCİYES ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/GIDA MÜH. (İÖ)
2012 EBUBEKİR AKBULUT AKDENİZ ÜNİ.(ANTALYA)/İİBF/İŞLETME
2012 TARIK SELMAN BAL MARMARA ÜNİ.(İSTANBUL)/İŞLETME FAKÜLTESİ/İŞLETME
2012 İSA SOMDAŞ DOĞUŞ ÜNİ.(İSTANBUL)/HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)/HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
2012 HASAN NAİL KABDAN ERCİYES ÜNİ./İİBF/İŞLETME (İÖ)
2012 HACI MUSTAFA NALBANTOĞLU İSTANBUL AYDIN ÜNİ./MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ/MİMARLIK
2012 MEHMET HÖKELEK NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (%50 BURSLU)
2012 MUHAMMED AKÇAKOYUNLUO İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİ./İİBF/İŞLETME (TÜRKÇE) (%50 BURSLU)
2012 MEHMET SERDAR GÖKALP ERCİYES ÜNİ.//İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
2012 MUHAMMED CİHAN IŞIK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.(ANKARA)/TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)/TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
2012 ÖMER FARUK ARSLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİ.(İZMİR)//TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK
2012 MERVE ÜNAL AHİ EVRAN ÜNİ.(KIRŞEHİR)/İİBF/İŞLETME
2012 KUTALMIŞ SÜLEYMAN BORAZAN ÇAĞ ÜNİ.(MERSİN)/HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)/HUKUK FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
2012 FATİH YAŞAR HAMURCU MELİKŞAH ÜNİ./MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ/BİLGİSAYAR MÜH. (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2012 METİN DEĞERLİ ERCİYES ÜNİ./İLAHİYAT FAKÜLTESİ/İLAHİYAT (İÖ)
2012 ARİF ÖZYAY GAZİ ÜNİ.(ANKARA)/FEN FAKÜLTESİ/İSTATİSTİK (İÖ)
2012 YASİN AKSAN TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİ.(ANKARA)/MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (TAM BURSLU)
2012 YASİN İLGAZİ YEDİTEPE ÜNİ.(İSTANBUL)/TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%50 BURSLU)
2012 OSMAN TALASLIOĞLU ERCİYES ÜNİ.//KİMYA TEKNOLOJİSİ (İÖ)
2012 İDİL TAŞTAN GİRNE AMERİKAN ÜNİ.(KKTC-GİRNE)/EĞİTİM FAKÜLTESİ/REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
2012 MUHAMMED SELİM GENÇARSLAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİ./UÇAK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/UÇAK MÜH.
2012 TUĞBA KILÇADIR ÇUKUROVA ÜNİ.(ADANA)/MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ/MİMARLIK
2012 SÜMEYRA SENA SÜMER GAZİ ÜNİ.(ANKARA)/ECZACILIK FAKÜLTESİ/ECZACILIK FAKÜLTESİ
2012 MERVE BAYKAN UFUK ÜNİ.(ANKARA)/İİBF/SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
2012 YUSUF KARATOPRAK İSTANBUL AYDIN ÜNİ./İİBF/İŞLETME
2012 MURAT GÖREZ ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/İŞLETME FAKÜLTESİ/İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
2012 HALİL YENİÇERİ ÇUKUROVA ÜNİ.(ADANA)/HUKUK FAKÜLTESİ/HUKUK FAKÜLTESİ
2012 BURAK PEKER ERCİYES ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/ÇEVRE MÜH.
2012 ŞABAN KARAVUL MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%25 BURSLU)
2012 MUHAMMED OĞUZHAN AYATA ERCİYES ÜNİ.//TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU (İÖ)
2012 MEHMET TUZ DOĞU AKDENİZ ÜNİ.(KKTC-GAZİMAĞUSA)/HUKUK FAKÜLTESİ/HUKUK
2012 MEHMET TUZ DOĞU AKDENİZ ÜNİ.(KKTC-GAZİMAĞUSA)/EĞİTİM FAKÜLTESİ/REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
2012 FİKRET SAMİ KARACALAR MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%25 BURSLU)
2012 AHMET BURAK YILMAZ NEVŞEHİR ÜNİ.//PAZARLAMA (İÖ)
2012 MELİKE MAHMUTOĞLU NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./İİBF/İKTİSAT (%50 BURSLU)
2012 DAVUT ALTIPARMAK İSTANBUL ÜNİ./İŞLETME FAKÜLTESİ/İŞLETME (İNGİLİZCE)
2012 FATMA ARIK ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/SOSYAL HİZMETLER (AÇIKÖĞRETİM)
2012 OKAN MUTLU MELİKŞAH ÜNİ./MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ/ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2012 YASEMİN KEVEN KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.(TRABZON)/MİMARLIK FAKÜLTESİ/İÇ MİMARLIK
2012 MEHMET ÖZSOY İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİ./İİBF/İŞLETME (TÜRKÇE) (%50 BURSLU)
2012 MUSTAFA HALİM AKCA ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİ.(KKTC-LEFKOŞA)/MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/İNŞAAT MÜH. (%75 BURSLU)
2012 AHMET EMİN ELBİZ BOĞAZİÇİ ÜNİ.(İSTANBUL)//ULUSLARARASI TİCARET
2012 FERHAT KAAN AKMERMER ANKARA ÜNİ.//ŞARAP ÜRETİM TEKNOLOJİSİ
2012 ELİF YILMAZ MELİKŞAH ÜNİ./FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/PSİKOLOJİ
2012 HALUK KARMA MELİKŞAH ÜNİ./FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (%50 BURSLU)
2012 GÖKHAN KOÇER AKSARAY ÜNİ.//HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
2012 GÖKHAN COŞKUN ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/SOSYAL HİZMETLER (AÇIKÖĞRETİM)
2012 MEHMET AKİF BÜYÜKNALBANT MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/İŞLETME (%25 BURSLU)
2012 FATMA ÇİFCİ ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/SOSYAL HİZMETLER (AÇIKÖĞRETİM)
2012 BAKİ TAŞDELEN NİĞDE ÜNİ.//YAPI DENETİMİ (İÖ)
2012 HASAN CAN BAĞÇOVAN YENİ YÜZYIL ÜNİ.(İSTANBUL)/HUKUK FAKÜLTESİ  /HUKUK FAKÜLTESİ  
2012 MEHMET ERVAN NİĞDE ÜNİ./FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/MATEMATİK
2012 ZELİHA BAYAZIT GAZİ ÜNİ.(ANKARA)/İİBF/İŞLETME
2012 MUHAMMED YASİR GÖKÇE ERCİYES ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İÖ)
2012 HASAN BAHADIR BAYAZIT ANKARA ÜNİ./DİL VE TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ/SOSYOLOJİ
2012 GÜLŞAH KİNEY ATATÜRK ÜNİ.(ERZURUM)/DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ/DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
2012 MUHAMMET MUSTAFA CAN AHİ EVRAN ÜNİ.(KIRŞEHİR)/İİBF/İŞLETME
2012 AHMET BİCAN YÖRÜKOĞLU ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/ADALET (AÇIKÖĞRETİM)
2012 FATMA NUR YAPAR ERCİYES ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/GIDA MÜH. (İÖ)
2012 KAAN TEKİN NUH NACİ YAZGAN ÜNİ./İİBF/İŞLETME (%50 BURSLU)
2012 MEHMET SALİH OĞLAKKAYA SELÇUK ÜNİ.(KONYA)/İİBF/İKTİSAT
2012 YUNUS EMRE KOÇAK ÖZYEĞİN ÜNİ.(İSTANBUL)/İİBF/İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
2012 MEHMET POSTALLI ERCİYES ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/MAKİNE MÜH.
2012 EMBİYA MURAT SAKARYA ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/ENDÜSTRİ MÜH. (UZAKTAN EĞİTİM) 
2012 BÜŞRA YAPAR ÖZYEĞİN ÜNİ.(İSTANBUL)//PİLOT EĞİTİMİ (İNGİLİZCE)
2012 SELAHATTİN ALİBEYOĞLU İSTANBUL AREL ÜNİ.//ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
2012 AHMET SALİH DİNÇ KADİR HAS ÜNİ.(İSTANBUL)/İİBF/İŞLETME (%50 BURSLU)
2012 BERAT GÖKTUĞ YILMAZ MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/İŞLETME (%50 BURSLU)
2012 ŞABAN SERDAR ERCİYES ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/İNŞAAT MÜH. (İÖ)
2012 EMRE ŞAHİN ERCİYES ÜNİ./MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ/İNŞAAT MÜH. (İÖ)
2012 BEKİR HAKAN ÇAVUŞOĞLU ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ./TIP FAKÜLTESİ/TIP FAKÜLTESİ
2012 BURAK BERBER MELİKŞAH ÜNİ./HUKUK FAKÜLTESİ/HUKUK FAKÜLTESİ
2012 AYKUT AYDOĞDU ERCİYES ÜNİ./TIP FAKÜLTESİ/TIP FAKÜLTESİ
2012 KUBİLAY BELUK YEDİTEPE ÜNİ.(İSTANBUL)/HUKUK FAKÜLTESİ/HUKUK FAKÜLTESİ
2012 ZEHRA ÖZTÜRK ANADOLU ÜNİ.(ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/SOSYAL HİZMETLER (AÇIKÖĞRETİM)
2012 ELİF ARSLANTAŞ MELİKŞAH ÜNİ./MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ/ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (%25 BURSLU)
2012 OSMAN MACİT MELİKŞAH ÜNİ./İİBF/ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (%25 BURSLU)
2012 ÖZLEM ERDOĞAN ATILIM ÜNİ.(ANKARA)/FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)

Duyurular / Haberler

YKS\'de Bireysel ve Kitlesel Başarı

GENEL 17 Eylül 2019, 11:29

Anneler Günü

GENEL 13 Mayıs 2019, 10:34

KAYAKTA DA ŞAMPİYONUZ

GENEL 19 Şubat 2019, 10:32

Etkinlikler

Tanıtım Filmi

MUHTEREM NECMETTİN NURSAÇAN HOCAMIZI DİNLEDİK
KİCKBOKS\'TA İL İKİNCİSİYİZ
HİSARCIKLIOĞLU ZİRVEDE
MEZUNLARIMIZDAN TAKTİK VE TECRÜBELER
ÖĞRETMENLERİMİZLE KOZAKLIDA EĞİTİM VE MOTİVASYON KAMPI
HİSARCIKLIOĞLU MEZUNLARI BULUŞMAMIZ
MEZUNLARIMIZLA BULUŞUYORUZ
Zirve 2019 kampı
11 VE 12\'LER ARA TATİLDE DE ÇALIŞIYOR
SORGUN KIŞ KAMPLARIMIZ
KAYAKTA DA ŞAMPİYONUZ
YABANCI DİLLER BİLGİ YARIŞMASI
12.SINIFLARIMIZ AGÜDE
TÖDER TÜRKİYE GENELİ SINAVLARI
CUMARTESİ KAMPLARIMIZ DEVAM EDİYOR
VE İYİLİK KAZANIR
ÖZDEBİR TÜRKİYE GENELİ SINAVLARI
CUMARTESİ KAMPLARIMIZ BAŞLADI
YARI-FİNALE HAZIRIZ
SALAVAT
Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Kaya Beyefendi okulumuzu ziyaret etti.
REHBERLİK ÇALIŞMALARI
İZ BIRAKANLAR
ÖĞRETMENLER GÜNÜ
YEDİTEPE ÜNİVERSİTE TANITIMI
FUTSAL TURNUVAMIZ
MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMIMIZ
DİKKAT TESTİ UYGULAMAMIZ
Kurumumuz Fatih Eğitim Teknolojileri Zirvesinde
İLK AYT SINAVIMIZI YAPTIK
ÜNİTE DEĞERLENDİRME SINAVLARIMIZ
ANKARA ÜNİVERSİTELER GEZİMİZ
OKULUMUZDA SEÇİM HEYECANI
9-10 ve 11.SINIF TAKVİYE DERSLERİMİZ BAŞLADI
ÖĞRENCİLERİMİZ KİTAP FUARINDA
HİSARCIKLIOĞLUNDA ETÜTLER
YKS BİLGİLENDİRME SEMİNERİMİZ
PANSİYON ÖĞRENCİLERİMİZLE AY GÖZLEMİ
9.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ BİLİM MERKEZİNDE
11 ve 12. SINIFLAR YKS KAMPI
12.SINIFLAR VELİ TOPLANTIMIZ 2018
12.SINIFLAR VELİ TOPLANTIMIZ
11 ve 12. SINIFLAR YKS KAMPI
MEZUNLAR BULUŞUYOR
2017 - 2018 Eğitim - Öğretim Yılı Mezuniyetimiz
HİSARCIKLIOĞLU FİLİSTİN\'İN YANINDA
Kapadokya Dil-Tarih-Kültür Gezisi
12.SINIFLARIMIZLA KAHVALTIDAYIZ
OKULUMUZ ORDUMUZLA
NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE TÖDER TÜRKİYE GENELİ TYT-AYT PROVA DENEME SINAVI
İSTANBUL-ÇANAKKALE-BURSA GEZİMİZ
KIZ ÖĞRENCİLERİMİZ KOZAKLI\'DA
YETİM ÇOCUKLARA YARDIM İÇİN ÖĞRENCİLERİMİZİN YARDIM KERMESİ
YARDIM KERMESİ SEMİNERİMİZ
Okulumuz 12.sınıf öğrencileriyle 3 gün sürecek olan matematik kampımız başladı... Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
MESLEK TANITIMLARI 6- MİMARLIK
MESLEK TANITIMLARI 5- PSİKOLOG
11. SINIF VELİ TOPLANTIMIZ
okulfiziki
GENÇLİĞİN NAMAZLA DİRİLİŞİ
Tek Perde Komedi Ziyafet Sofrası
ARA SINIF DENEMELERİMİZ
CIVIL CIVIL YATSI NAMAZI BULUŞMALARI - 10  REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
TÜBİTAK GENKÖK PROGRAMIMIZ
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI
DÜNYA Pİ GÜNÜ
KARDEŞ OKULUMUZ
İstiklal Marşımızın kabulünün 97. Yılı
HİSARCIKLIOĞLU\'NDA TYT PROVASI AGÜ
ERCİYES GEZİMİZDEN KARELER
Sınıflarımız arasındaki münazara yarışmalarımız çekişmeli bir şekilde devam ediyor.
HİSARCIK MEKTEBİ OKUMALARI DEVAM EDİYOR
Meslek Tanıtımı 4- Avukatlık
Meslek Tanıtımı 3- Doktorluk
ABDULHAMİT HAN
11 VE 12. SINIFLARIN YARIYIL TATİLİ ATLAS KAMPI
YARIYIL SORGUN DERS ÇALIŞMA KAMPI
2017 - 2018 Eğitim - Öğretim yılının 1.Dönemini bitirdik
BASKETBOLDA İL ÜÇÜNCÜSÜYÜZ
İyi Bir Anne Baba Olmak
MESLEK TANITIMLARI-DİŞ HEKİMLİĞİ
HZ MUHAMMED\'İN(SAV) HAYATI KİTAP YARIŞMAMIZ
MESLEK TANITIMLARI-ECZACILIK
HAFTANIN GÜNDEMİ- NAMAZ
BASKETBOL TAKIMIMIZ YARI FİNALDE
ANKARA ÜNİVERSİTELERi GEZİMİZ (TOBB-ETU, THK Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesin)
Müslümanların Kanayan Yarası KUDÜS!!!
OKUL TURNUVALARIMIZ DEVAM EDİYOR
FUTSALDA MÜTHİŞ FİNAL
Gevher Nesibe Tip Tarihi Müzesi ve Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi gezisi
OKUL BASKETBOL TAKIMI FİNAL YOLUNDA
Mevlid Kandili
futsal galibiyet
UDS
ÜDS SONUCU ETÜT
10 VE 11. SINIF VELİ TOPLANTISI
24 KASIM
SU KUYUMUZ AÇILDI
Avanos Ürgüp Göreme Gezisi
FUTSAL TURNUVASI
Abdullah Gül Üniversitesi Tanıtımı Fuarı
9. SINIF VELİ TOPLANTIMIZ
KİTAP FUARINDAYIZ HİSFEN
12.SINIFLARIMIZ ADANA YUMURTALIK\'TA DOYASIYA EĞLENDİLER
OKULUMUZUN DEZENFENKSİYONU YAPILDI
YENİ SINAV SİSTEMİ TANITIMI
ARAKAN\'I KONUŞTUK-DİNLEDİK
12. SINIFLAR VELİ TOPLANTIMIZ
KIZ ÖĞRENCİLERİMİZLE KAHVALTIMIZ
PANSİYON ÖĞRENCİLERİMİZLE PİKNİKTEYİZ
2017-2018 9.Sınıf Kahvaltı
İZCİLİK KULÜBÜMÜZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
2017 YGS Provası
2017 Erciyes Kayak Merkezi
İstanbul Aydın Üniversitesi Tanıtım Günleri
2017 Ders Çalışma Kampı
Hentbol Müsabakası
Kahramanlarımızı Ziyaret Ettik.
2016 Halep Yardım Kampanyası
2016 Öğretmenler Günü Semineri
2016 Öğretmenler Günü
Gençliğimiz Şehidine Sahip Çıkıyor.
HİSARCIKLIOĞLU AİLESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜNDE
Töder Türkiye Geneli YGS Deneme Sınavı
29 Ekim 2016 Cumhuriyet Bayramı
HAFTASONU SOSYAL ETKİNLİKLER
2016-2017 6.Sınıf Veli Toplantısı
3.Kitap Fuarı
9.Sınıf Öğrencilerimizle Oryantasyon Etkinliği
2016 Üniversite Yerleştirme Sonuçları
2016-Hadis Yarışması
Kimya Deneyleri Şenliği
Töder Türkiye Geneli LYS Deneme Sınavı
Fikir Duvarı
12.Sınıf Öğrencilerimiz Kahvaltı
Kutlu Doğum Programı
Raşit Efendi Kütüphanesi ziyareti
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Haftası
Sınıflar Arası Futsal Müsabakası
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Töreni
Kur\'anı Kerim Okuma Yarışması
İstiklal Marşının Kabulü Programı
Spor Kulübümüz Ali Dağı Bisiklet Gezisi
2016 YGS PROVASI
Erciyes Kayak Gezisi
2015-2016 Öğretmenlerimiz
OKULUMUZ SOSYAL YARDIMLAŞMA KULÜBÜ KÖMÜR YARDIMI
Kayserispor Fulbolcuları Okulumuzdaydı
GenelFotograflar
Sorgun YGS Hazırlık Kampı
Mevlid Kandili Programı
Afrika Su Kuyusu İçin Kermes
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
2015 Mezuniyet

SOSYAL MEDYADA BİZİ İZLEYİN

Atlas Koleji'ni sosyal medya'da izleyin, bizimle ilgili gelişmeleri takip edin...

E-BÜLTEN KAYIT

E-Bülten sayfamıza kayıt olun; yeni haber, duyuru ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun...

ATLAS EĞİTİM KURUMLARI DANIŞMA HATTI

Soru, görüş ve önerilerinizi 0.352 327 10 70 numaralı telefondan "Atlas Eğitim Kurumları Danışma Hattı" na iletebilirsiniz...

0.352 327 10 70